Kim jesteśmy?

BluechemGROUP to grupa firm tworzących najlepsze produkty do samochodów, motocykli, skuterów śnieżnych i łodzi od ponad 25 lat. Działamy dodatkowo w ponad osiemdziesięciu krajach. Sukces osiągnęliśmy dzięki postępowi oraz opracowywaniu produktów na bardzo wysokim poziomie, które są przyjazne środowisku. Innowacyjność, kreatywność, kompetentność to cechy, które charakteryzują nasz personel. Jesteśmy ponadto jedynym polskim przedstawicielem mark PRO-TEC, Bluechem, Maxxpower, Autoprofi, Marvelous, MX for life.

Celem naszej firmy jest odkrywać i produkować preparaty, które zawierają składniki aktywne optymalizujące proces spalania. Jednocześnie także nasze produkty czyszczące i pielęgnujące dla diesel’a oraz silników benzynowych, są zgodne z standardem DIN EU 590 do Diesel’a i DIN EU 228 do benzyny. Z punktu widzenia kupującego, nie tylko efektywność, ale też niezawodność i kompatybilność są ważne. Chcąc także, spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów, prowadzimy na naszych produktach testy jakości z najlepszymi rezultatami.

Dodatkowo produkty tworzone w Niemczech cieszą się ogromną popularnością. Reprezentują funkcjonalność precyzję i są godne zaufania szczególnie w przemyśle samochodowym. Certyfikat Made in Germany dowodzi pochodzenia naszych produktów. TUV Nord Cert GmbH ujawnił też, że ponad 70% składników w naszych preparatach pochodzi z Niemiec.

Translate »